Bezpečné sázení

hokej gesta

Karel Stýblo - Blog

Dnes je jedenapadesáté výročí „přátelského gesta“ spřátelených armád Varšavské smlouvy. V záplavě důležitých informací z důležitých medií jako je ČT, se mnozí mladí utopí. Stačí, když se dojdou vykoupat na koupaliště.

Sportovní Noviny | Zprávy ze sportu

Hokej na profesionální úrovni už nezvládnu, tuší Hanzal 1 června, 2020 admin Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ani NHL, ani Motor v extralize. Mrázka překvapilo, že by měl dohrát sezonu.

Gesta rozhodčích | Martinčin a Týnuščin Blogísek:-)

Gesta rozhodčích 4. prosince 2006 v 10:15 | Martina | ---HOKEJ--- Našla jsem je na stránkách Hradce Králové a dávám je k nám, páč si myslím, že je to docela užitečná věcička (hlavně pro ty, kteří se ještě moc neorientují v hokejové termin

Sexualita a manipulace - Blog

Ve skrytu jim totiž dává hodnotu obětního daru, aby v jiné sféře něco získala (láskyplná gesta, něžná slůvka nebo aby měla klid a zmírnila skryté konflikty). Sexuální touha, kterou žena pociťuje, může být dočasně utlumená, nebo naopak zjitřená, z dův

Hlasování | 100 let českého sportu

Gesta a výroky Emila Zátopka NEJ výrok či gesto českého sportu. České puky NEJ vynález či inovace v českém sportu. Vsetínský hokej NEJ kolektiv českého sportu.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Pojďme kromě symbolických gest udělat něco, co naše ...

V posledních dnech se vzmáhají gesta solidarity na podporu zdravotníků úměrně tomu, jak lidé vnímají to, čemu jsou vystaveni zejména ti v prvních liniích a bez odpovídajících pomůcek, jak řídnou jejich řady a odpadají ti nakažení z provozu (zatím jen

Rozhodčí | Český hokej

Letošní seminář Pojď hrát hokej se uskutečnil online formou webináře (31.05.) Češi na Esports Fan Championship 2020 postoupili do čtvrtfinále (30.05.) #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Workoutové hřiště II (28.05.)

Ladislav Jílek - Blog

Ladislav Jílek Ještě ke stému výročí narození Karola Wojtyly. Větší či menší připomínku stého narození Karola Wojtyly, pozdějšího papeže, si mohli zájemci přečíst na různých portálech a v tisku.

Kdy půjdu v Česku na fotbal - Blog

Nebudou plivat a smrkat na trávník či se před publikem tahat za pindíka. Hlavně ale nesmí žalovat na soupeře, filmovat, dělat gesta „já nic“, diskutovat či se dokonce hádat s rozhodčím. Rugby je daleko kontaktnější sport, ale žádné podobné kousky tam

Velká gesta a všední život - Blog

Jsou témata, kterým se profesionál korektně vyhne. Nejsem profesionál, zato běžně přicházím mezi velmi odlišné skupiny spoluobčanů. Nestačím se divit, jak odlišný je jejich život a jejich názory od toho, co se prodává.