Bezpečné sázení

fotbal krásného dne

TV program pro více než 100 TV stanic na 14 dní dopředu.

Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport...

Mýtus o dálnici do Vídně - Blog

Dálnice z Brna do Vídně. Mýtus, pohádka, tragikomedie. Každé volby slyšíme to stejné, pro všechny je to priorita. Co se ale reálně s touto stavbou děje a proč jsme se od roku 1996 z Pohořelic neposunuli ani o metr?

Falešný debil a pravdivé IQ státní správy - Blog

Muži se dařilo mást úřady přinejmenším po dvanáct let, kdy pobíral invalidní důchod, a nejen to. Jednoho krásného dne ho napadlo, že si přilepší ještě příspěvkem na mobilitu, který mu byl samozřejmě přiznán také (1).

Okamžiky | Bez frází

Dopadlo to tak,že mi jednoho krásného dne zavolal a řekl, že na moje místo přišel někdo lepší a jestli chci zůstat, můžu obstarávat víkendové služby. Pak místo mě nasadil do vysílání holku s vadou řeči. Jo, dotklo se mě to.

SKŘetězárna - fotbal

Za krásného podzimního dne, před velmi slušnou návštěvou nejen domácích fanoušků se odehrál kvalitní zápas. Konečnému výsledku by spíš slušela remíza, ovšem náš tým dokázal v poslední minutě zápasu vybojovat veledůležité 3 body za vítězství 2:1.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Fotbal– TJ Sokol Bořitov

Fotbal 30 Kvě 2020 . Turnaj Žijeme hrou v Bořitově (30.5.2020) ... Za krásného podzimního počasí proběhl v sobotu 12.10. 2019 ve sportovním areálu TJ Sokol Bořitov – U Váňových fotbalový turnaj uspořádaný oddílem kopané TJ Sokol Bořitov v rámci proje

| fotbal

S přáním krásného zbytku dne a hlavně pevného zdraví se s vámi loučí Milan Huppert. Neproměněná penalta: Itálie: Buffon – Zambrotta, Cannavaro (C), Materazzi, Grosso – Camoranesi (86.

Balíčky od Mišky

S přáním příjemného nákupu a krásného dne Michaela Tvrdíková - "Balíčky od Mišky" Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Více informací .

Fotbalový kemp žáků v Kunštátě 2020 | Žijeme hrou

určený pro chlapce i dívky od 10 - 15 let, mladší pouze po předchozí dohodě s hlavním organizátorem Fotbalový kemp ŽIJEME HROU v Kunštátu je situován do krásného prostředí fotbalového areálu FK Kunštát. Tréninkový koncept kempu:

| fotbal

S přáním krásného zbytku dne a hlavně pevného zdraví se s vámi loučí Milan Huppert. Neproměněná penalta: Argentina: Pumpido – Cuciuffo, Brown, Ruggeri – Giusti, Burruchaga, Batista, Enrique, Olarticoechea – Valdano, Maradona (C)