Bezpečné sázení

dnesny hokeji v bratislavě

MS v hokeji 2019 - za kolik můžete koupit vstupenky? | MS 2019

Všichni hokejoví fanoušci jsou již v pozoru, neboť od 10. do 26. května 2019 bude probíhat Mistrovství světa v hokeji 2019.Jedná se v pořadí o 83. mistrovství a tentokrát se uskuteční na Slovensku, konkrétně ve dvou městech – Bratislavě a Košicích.

TV program: Hokej— Česká televize

Para hokej. 09:55 MS Ostrava 2019. Dokument o ostravském Mistrovství světa v para hokeji 2019, které přepsalo dějiny tohoto sportu. video. Délka: 23 minut ST HD.

Hokej - MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom ...

18:50 Hokejový útočník Martin Adamský, která má na kontě dva extraligové tituly s Třincem, bude hrát v první lize za Havířov. Osmatřicetiletý odchovanec Kopřivnice skončil v týmu Ocelářů po deseti letech a v novém působišti uzavřel roční smlouvu.

MS hokej 2019 program, online výsledky, livescore

MS hokej 2019, program, výsledky. V pořadí již 83.ročník mistrovství světa v ledním hokeji se koná 10.-26.5.2019 na Slovensku.

Program a výsledky ms v hokeji |

MS v hokeji 2019 se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích. Základní skupiny MS v hokeji naleznete ve speciální kategorii na tomto webu: MS v hokeji živě. Přímo na stadionu pak můžete sledovat hokej živě a užít si MS v hokeji 2019 na maximum.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
MS v hokeji 2019 - Výsledky, program, reportáže online ...

83. ročník mistrovství světa v ledním hokeji proběhl 10. - 25. května 2019 na Slovensku. Zápasy se odehrály na Zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě a v košické Steel Aréně. Jako maskot hokejového MS byl zvolený medvěd Macejko, jehož jméno vybr

Martin Vlček - YouTube

Bronzové halušky - Dokument o MS v ledním hokeji 2011 Mistrovství světa ve vzpomínkách trenéra a hráčů českého národního týmu v Bratislavě: Jaromír Jágr, Ondřej Pavelec, Patrik ...

- TV program na dnes -ČT sport, Eurosport ...

Lední hokej ČR Magazín o pozemním hokeji v Česku i zahraničí. 17:25. Cyklistika Cyklistika . 17:55. Fotbal: Fortuna:Liga Futbal Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY. ... Národní soutěž v přeskakování kamenů, repríza. 04:00. Lední hok

Lukáš Pech - Hokej

V hokeji rarita, která v neděli nastartovala extraligové Piráty z Chomutova ke stíhací... Plzeň rozdrtila Pardubice, Kometa přetlačila Třinec, vyhrála i Sparta 17.2.2019 14:55

MS v hokeji v Bratislavě: Norové mohou překvapit |

MS v hokeji v Bratislavě: Norové mohou překvapit Na scéně elitního mistrovství světa jsou Norové už poměrně zavedenou značkou, hrají ho pravidelně od roku 2006. Posledních šest let ale vyplňovali jen šedou zónu.