Bezpečné sázení

bitcash praha hokej

Diskuse:České bitcoiny spojují síly. General Bytes ...

Firma General Bytes kapitálově vstoupila do společnosti Simple Coin. Spojení sil českého výrobce bitcoinových automatů a české internetové bitcoinové směnárny přichází v době, kdy popularita virtuální měny prudce roste.

- Diskuse

V dnešní době nejsou měny kryté absolutně ničím kromě důvěry obyvatel v jejich hodnotu. S bitcoinem je to naprosto stejně. Kromě toho úroveň anynimizace držitele bitcoinů je o několik řádů vyšší než u obyčejného bankovního účtu.

- Diskuse

Vtipné. Jako někdo, kdo se baví sledováním bitcoinů už nějakou dobu, vám musím říct,že něco takového nikde neuvidíte. Změny hodnot o stovky procent během jediného dne, pravidelné bubliny, případně naprostý crash pokud se jediný člověk s trochu větší

Diskuse:Českou burzu Bitcash napadli hackeři a ukradli ...

Tuzemskou burzu s virtuální měnou bitcoin napadli v pondělí hackeři. Prolomili zabezpečení serveru a vykradli bitcoinové peněženky. Navíc se někdo nyní obrací na uživatele falešným e-mailem s žádostí o další prostředky.

František Fuka -

Českou burzu Bitcash napadli hackeři a ukradli všechny bitcoiny aktualizováno 12. listopadu 2013 Tuzemskou burzu s virtuální měnou bitcoin napadli v pondělí hackeři.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
František Fuka -

Hodnota, anonymita, náročnost těžby, rychlost a humor. I ve světě kryptoměn se svádí souboj o...

Znáte "bitcoin"? Nová měna dobývá svět, rostou i obavy ...

Praha - Vybraná fakta o internetové měně bitcoin, která byla založena před pěti lety, 3. ledna 2009. Systém bitcoinu vytvořil v roce 2009 anonymní vývojář či skupina osob používající pseudonym Satoši (psáno i Satoshi) Nakamoto. Existuje celá řada teo

Hokej: 18.01.20 Junioři: PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno ...

Junioři poslední zápas základní části na svém ledě nezvládli. Po první třetině s Kometou sice platil vyrovnaný stav, vyrovnané to bylo i ve druhé části, která skončila 2:3 ve prospěch hostů. Poslední periodu však už mnohem lépe zvládlo Brno, které si

HC ESA Praha

Nezáleží na věku ani zkušenostech, důležité je odhodlání a bojovné srdce ;) Přijďte si k nám vyzkoušet hokej a ringet. Stačí napsat, zavolat nebo se přijít podívat na trénink.. » Slávia Praha znovu obhájila titul.

Kyberútok na banky -

Praha bude koncemúnora trénovat chování při blackoutu, proud nevypne 6. února 2014 Cvičení, jaké v Česku dosud nebylo, se na konec února chystá v Praze.