Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
MBPKER23/09 - 16:00
Palmovka - Loba
BOHRAF23/09 - 15:00
Palmovka - Asfalt
GOBRWI23/09 - 14:00
Palmovka - Loba
MEDUFT23/09 - 12:00
Palmovka - Loba
ĎABTHCODLOŽENO
TŘEKOV24/09 - 14:00
Kladno - ZS
MLBĎAB24/09 - 17:00
Mladá Boleslav
POČTHCODLOŽENO
FENUFT24/09 - 18:00
Čimice
MBPGOB24/09 - 15:30
Palmovka - Loba
BOHMED24/09 - 17:00
Palmovka - Asfalt
RABHAN24/09 - 15:00
Palmovka - Asfalt
SPCTŘE25/09 - 19:00
Palmovka - Asfalt
AVIAVB26/09 - 19:45
Palmovka - Loba
MLBRAB28/09 - 11:00
Mladá Boleslav

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
HÝSUNL23/09 - 16:00
Beroun
KLAKEL23/09 - 11:00
Kladno - ZS
RAKNOS23/09 - 09:00
Rakovník
NOSHÝS24/09 - 11:00
Nové Strašecí
UNLKLA24/09 - 16:30
Ústí nad Labem

Přebor MŽ STŘED2017-2018
NOSUNL23/09 - 16:30
Nové Strašecí
KERHOS23/09 - 11:00
Lužiny
KOVREB23/09 - 13:00
Palmovka - Asfalt
KELMOS23/09 - 10:00
Beroun
UNLMOS24/09 - 10:00
Ústí nad Labem
KELKEL24/09 - 14:00
Beroun
REBKLA24/09 - 16:00
Čimice
HOSKOV24/09 - 15:00
Horní Měcholupy
NOSKER24/09 - 14:00
Nové Strašecí

VEDOUCÍ MUŽSTEV » Souhrnný adresář

ADRESÁŘ VEDOUCÍCH MUŽSTEV RSHb - STŘED

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Bohemia Benders ĎáblicePour Richard731 113 340richard.pour@seznam.cz
2.HBC Defekt Třebíz   
3.HBC Horní Počaply   
4.HBC HostivařBoreček Martin723 952 602borecek.wuestenrot@seznam.cz
5.HBC Hostivař B   
6.HBC Tygři Mladá Boleslav B   
7.HC Hanspaulka   
8.HC Kert Park Praha BSymon Jan737 576 960jansymon@centrum.cz
9.HC Red Wings Mladá Boleslav   
10.Mighty Bucks Praha   
11.Players of Uftaland   
12.Rafani Praha   
13.Rafani Praha B   
14.SHM Goblins Praha   
15.SHM HbC Fénix Praha   
16.SHM HBC Medvědi   
17.SHM HK Avir Praha   
18.SHM HK Avir Praha B   
19.SK Ďáblové PrahaTomek Václav606 558 93022vincent@seznam.cz
20.SK Ďáblové Praha BBarták Jiří603 460 949bartakjiri@volny.cz
21.SPC   
22.THC Praha   
23.TJ KOVO Praha BKovařík Jan603 524 372jenda.kovarik@atlas.cz

Oblastní liga 2017-2018 - Oblastní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Beer Stars Hnidousy - Motyčín   
2.Černá Hvězda Libušín   
3.HBC ALPIQ Kladno B   
4.HBC Kamenné Žehrovice   
5.HBC Notor Kladno   
6.HBC Rakovník BTlustý Miroslav776 262 282mira.tlusty@quick.cz
7.SK HBC Falcon Kročehlavy   
8.SK Kelti 2008 B   

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Elba DDM Ústí nad LabemLaibl Tomáš605 471 787telovychova@ddmul.cz
2.HBC ALPIQ KladnoJedelská Ivana722 085 254ivanka.jedelska@seznam.cz
3.HBC Coyotes HýskovSlabý Pavel606 948 134coupe73@seznam.cz
4.HBC Nové Strašecíde Fin Aleš728 921 277krusovice@centrum.cz
5.HBC RakovníkMolnárová Kateřina733 642 852katerina.avon@seznam.cz
6.SK Kelti 2008Horel Marek731 566 313marek.horel@gmail.com

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Elba DDM Ústí nad LabemKerl Jindřich728 440 390kerl.j@seznam.cz
2.HBC ALPIQ KladnoJedelská Ivana722 085 254ivanka.jedelska@seznam.cz
3.HBC Hostivař   
4.HBC Nové StrašecíHoráček Vladislav603 339 706horacekvlad@seznam.cz
5.HBC Rondo MostPopluhar Petr724 211 513popluhar1@seznam.cz
6.HC Kert Park PrahaGrýgerová Kateřina604 848 485kata.von@email.cz
7.SK Kelti 2008 - 05Kadeřábek Jan777 986 545honza@eosro.cz
8.SK Kelti 2008 - 06Kurhajec Roman603 553 950kurhajec.roman@seznam.cz
9.SK Rebel PrahaBirčák Jan737 222 066jan_bircak@cotyinc.com
10.TJ KOVO PrahaFulín Jan777 111 667honza.fulin@seznam.cz

Pozn.: Podrobnější údaje o vedoucích mužstev, a trenérech jednotlivých týmů najdete vždy v adresáři dané soutěže. V případě nesprávných či nekompletních údajů kontaktujte Regionální svaz hokejbalu - STŘED - e-mail: sekretariat@hokejbal-stred.cz

» nahoru