Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
KOVPOČ25/11 - 15:00
Palmovka - Asfalt
KERMLBODLOŽENO
TŘEAVI25/11 - 11:00
Kladno - ZS
HOSSPC25/11 - 16:30
Čimice
HANĎAB25/11 - 10:00
Palmovka - Asfalt
MEDTHC25/11 - 14:00
Palmovka - Loba
GOBUFT25/11 - 12:00
Palmovka - Loba
TŘEDAB26/11 - 14:00
Kladno - ZS
KERKOV26/11 - 14:00
Lužiny
RWIMLB26/11 - 14:00
Hrdlořezy
AVBPOČ26/11 - 19:00
Palmovka - Asfalt
GOBFEN26/11 - 15:00
Palmovka - Asfalt
MEDSPC26/11 - 13:00
Palmovka - Asfalt
HANAVI26/11 - 10:00
Palmovka - Loba
ĎABMBP26/11 - 18:00
Palmovka - Loba
THCBOH26/11 - 17:00
Palmovka - Asfalt
UFTRAB26/11 - 16:00
Palmovka - Loba

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
RAKKLA25/11 - 11:00
Rakovník

Přebor MŽ STŘED2017-2018
KELUNL26/11 - 10:00
Beroun
KLAMOS26/11 - 16:00
Kladno - ZS
KOVKEL26/11 - 12:00
Palmovka - Loba
KERREB26/11 - 12:00
Lužiny
NOSHOS26/11 - 11:00
Nové Strašecí

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY » dle období

Aktuální výsledky evidovaných soutěží RSHb - STŘED

23.11.2017 - 30.11.2017

25.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21111 KOVO Praha B - Horní Počaply 15:00 » Palmovka - Asfalt
21112 Kert Park Praha B - Tygři MB B-:- odloženo
21113 Defekt Třebíz - Avir Praha 11:00 » Kladno - ZS
21115 HBC Hostivař - SPC 16:30 » Čimice
21118 HC Hanspaulka - Ďáblové Praha B 10:00 » Palmovka - Asfalt
21119 SHM HBC Medvědi - THC Praha 14:00 » Palmovka - Loba
21120 Goblins Praha - Players of Uftaland 12:00 » Palmovka - Loba

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26030 Rakovník - ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník

Oblastní liga 2017-2018 - Oblastní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

232037 Rakovník - Beer St. Hnidousy -:- odloženo
232038 ALPIQ Kladno B - Černá Hvězda 9:00 » Kladno u ZS
232039 Notor Kladno - Falcon Kročehlavy 14:00 » Sítná 09
232040 Kelti 2008 - Žehrovice 13:00 » Beroun - Hlinky

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233071 Jungle Fever B - NFC Sparta Kladno 12:00 » Sítná 09

26.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21123 Defekt Třebíz - Ďáblové Praha 14:00 » Kladno - ZS
21124 Kert Park Praha B - KOVO Praha B 14:00 » Lužiny
21125 Red Wings MB - Tygři MB B 14:00 » Hrdlořezy
21126 Avir Praha B - Horní Počaply 19:00 » Palmovka - Asfalt
21127 Goblins Praha - SHM Hbc Fénix Praha 15:00 » Palmovka - Asfalt
21128 SHM HBC Medvědi - SPC 13:00 » Palmovka - Asfalt
21129 HC Hanspaulka - Avir Praha 10:00 » Palmovka - Loba
21130 Ďáblové Praha B - Mighty Bucks Praha 18:00 » Palmovka - Loba
21131 THC Praha - Bohemia Ďáblice 17:00 » Palmovka - Asfalt
21132 Players of Uftaland - Rafani Praha B 16:00 » Palmovka - Loba

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

27046 Kelti 2008 - 05 - Elba DDM ÚNL 10:00 » Beroun
27047 ALPIQ Kladno - Rondo Most 16:00 » Kladno - ZS
27048 KOVO Praha - Kelti 2008 - 06 12:00 » Palmovka - Loba
27049 Kert Park Praha - Rebel Praha 12:00 » Lužiny
27050 Nové Strašecí - HBC Hostivař 11:00 » Nové Strašecí

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233072 Moribundus Kladno - Nové Strašecí B 08:00 » Sítná 09
233073 Lev Cvrčovice - Psi Kladno 10:00 » Sítná 09
233074 P.P.T. Delta - Sun Devils 12:00 » Sítná 09
233075 Extrém Kladno - Beer St. Hnidousy B 14:00 » Sítná 09
» nahoru